Pogoda - Sądeckie.pl

6

Dzisiaj jest: 06. 12. 2021 Do końca roku: 25 dni
Jakość Powietrza:

28 października II Nowosądeckie Dyktando o Pióro Prezydenta Miasta Nowego Sącza

28 października II Nowosądeckie Dyktando o Pióro Prezydenta Miasta Nowego Sącza

Prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel oraz dyrektor Sądeckiej Biblioteki Publicznej Marek Rylewicz zapraszają do udziału w II Nowosądeckim Dyktandzie o Pióro Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ludomira Handzla.

Dyktando w kategorii open odbędzie się 28 października 2021 r. o godz. 17.00 w Sali Reprezentacyjnej im. Stanisława Małachowskiego w nowosądeckim Ratuszu. Organizowane jest dla wszystkich chętnych, bez ograniczeń wiekowych. Konkurs ma charakter lokalny – organizatorzy zapraszają osoby zameldowane na terenie miasta Nowego Sącza lub powiatu nowosądeckiego.


Tekst dyktanda przygotował sam prof. Andrzej Markowski. Termin zgłoszeń upływa z dniem 27 października 2021 r. Wypełnione i podpisane formularze zgłoszeń można dostarczyć do budynku głównego Sądeckiej Biblioteki Publicznej (ul. Franciszkańska 11) lub przesłać mailowo na adres promocja@sbp.nowysacz.pl. Z powodu obecnej sytuacji epidemiologicznej, liczba uczestników dyktanda jest ograniczona – o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.


Szczegółowy regulamin dyktanda oraz karta zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej Sądeckiej Biblioteki Publicznej.


Uroczyste wręczenie nagród nastąpi podczas spotkania autorskiego z Magdaleną Zawadzką, które odbędzie się 3 listopada o godz. 17.00 w nowosądeckim Ratuszu.


Źródło: UMNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować