29 sierpnia do Starego Sącza zawita rajd rowerowy Małopolska Tour 2021

Po roku przerwy powraca jedna z największych imprez rowerowych w Małopolsce! 29 sierpnia do Starego Sącza zawita rajd rowerowy Małopolska Tour 2021, a wraz z nim wiele atrakcji jak pokazy dirt jumpingu, ogromna strefa dla dzieci, pumptrack, kids race oraz rockowy koncert muzycznej gwiazdy – Nocny Kochanek!

29 sierpnia do Starego Sącza zawita rajd rowerowy Małopolska Tour 2021

Tegoroczny rajd zostanie poprowadzony pięcioma trasami! Do wyboru będą odcinki o różnej długości i zróżnicowanej trudności (od 13 do 43 kilometrów) tak aby każdy rowerzysta, niezależnie od wieku i zaawansowania mógł cieszyć się jazdą i wspaniałymi widokami! Będzie można wybrać płaską trasę jak i wytrzymałościowy wjazd do schroniska na Przehybę! Zatem organizatorzy zapraszają nie tylko zaprawionych długodystansowców ale także całe rodziny z dziećmi!


Po starcie rajdu zostanie uruchomione miasteczko Małopolska Tour, w którym zarówno dla uczestników rajdu jak i wszystkich gości przygotowano wiele atrakcji. Jedną z nich będą widowiskowe pokazy ekstremalnych skoków w wykonaniu najlepszych zawodników w Polsce i Europie!


Odbędzie się także wyjątkowy KIDS RACE czyli wyścig dla dzieci z atrakcyjnymi nagrodami! Do startu mogą przystąpić nawet dzieci na rowerkach biegowych! Ponadto najmłodsi będą mogły spędzić wiele godzin na różnego typu atrakcjach i zabawach po zakończeniu rajdu! Będzie to doskonała nagroda dla dziecka za ukończenie rajdu!


Będą rowerowe spektakle z ogromną dawką humoru i liczne pokazy. Każdy będzie mógł spróbować sił w jeździe na profesjonalnym pumptracku czy skorzystać z porad w Akademii Bezpiecznego Rowerzysty! Nie zabraknie licznych stoisk związanych z rowerami i turystyką czy foodtrucków!


W miasteczku znajdzie się także dozorowany parking rowerowy, w którym będzie można zostawić swój rower po rajdzie! Należy tylko mieć ze sobą zapięcie rowerowe!


Warto wybrać się tego dnia do Starego Sącza i uczestniczyć w rajdzie i imprezie! Wspaniały klimat, cudowne widoki podczas rajdu i zabawa! Tak będzie podczas tegorocznego Małopolska Tour!


ZAPISY NA RAJD: całkowicie bezpłatnie na stronie: Małopolska Tour (ograniczona ilość miejsc).


DLA STARTUJĄCYCH: okazjonalna koszulka, mapka, numer startowy, napój, poczęstunek, medal.


HARMONOGRAM:
  • 10:30 Start biura zawodów
  • 10:30 Start miasteczka Małopolska Tour
  • 12:00 Start rajdu
  • 13:00 Rozpoczęcie pokazów
  • 16:00 Kids race
  • 19:00 Koncert Nocny Kochanek

MIEJSCE: Stary Sącz, Diecezjalne Centrum Pielgrzymowania , ul. Papieska 10.


KOLEJNY PRZYSTANEK: 12.09.2021, Wadowicach, Stadion Miejski przy ulicy Błonie. Na zakończenie ekstremalne widowisko Sound of Gravity, które łączy niesamowite rowerowe ewolucje na wysokości drugiego piętra synchronizowane z pirotechniką i muzyką zespołu Queen!


Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.


Źródło: UMSS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować