Pogoda - Sądeckie.pl

20

Dzisiaj jest: 20. 09. 2021 Do końca roku: 102 dni
Jakość Powietrza

29 sierpnia do Starego Sącza zawita rajd rowerowy Małopolska Tour 2021

29 sierpnia do Starego Sącza zawita rajd rowerowy Małopolska Tour 2021

Po roku przerwy powraca jedna z największych imprez rowerowych w Małopolsce! 29 sierpnia do Starego Sącza zawita rajd rowerowy Małopolska Tour 2021, a wraz z nim wiele atrakcji jak pokazy dirt jumpingu, ogromna strefa dla dzieci, pumptrack, kids race oraz rockowy koncert muzycznej gwiazdy – Nocny Kochanek!

Tegoroczny rajd zostanie poprowadzony pięcioma trasami! Do wyboru będą odcinki o różnej długości i zróżnicowanej trudności (od 13 do 43 kilometrów) tak aby każdy rowerzysta, niezależnie od wieku i zaawansowania mógł cieszyć się jazdą i wspaniałymi widokami! Będzie można wybrać płaską trasę jak i wytrzymałościowy wjazd do schroniska na Przehybę! Zatem organizatorzy zapraszają nie tylko zaprawionych długodystansowców ale także całe rodziny z dziećmi!


Po starcie rajdu zostanie uruchomione miasteczko Małopolska Tour, w którym zarówno dla uczestników rajdu jak i wszystkich gości przygotowano wiele atrakcji. Jedną z nich będą widowiskowe pokazy ekstremalnych skoków w wykonaniu najlepszych zawodników w Polsce i Europie!


Odbędzie się także wyjątkowy KIDS RACE czyli wyścig dla dzieci z atrakcyjnymi nagrodami! Do startu mogą przystąpić nawet dzieci na rowerkach biegowych! Ponadto najmłodsi będą mogły spędzić wiele godzin na różnego typu atrakcjach i zabawach po zakończeniu rajdu! Będzie to doskonała nagroda dla dziecka za ukończenie rajdu!


Będą rowerowe spektakle z ogromną dawką humoru i liczne pokazy. Każdy będzie mógł spróbować sił w jeździe na profesjonalnym pumptracku czy skorzystać z porad w Akademii Bezpiecznego Rowerzysty! Nie zabraknie licznych stoisk związanych z rowerami i turystyką czy foodtrucków!


W miasteczku znajdzie się także dozorowany parking rowerowy, w którym będzie można zostawić swój rower po rajdzie! Należy tylko mieć ze sobą zapięcie rowerowe!


Warto wybrać się tego dnia do Starego Sącza i uczestniczyć w rajdzie i imprezie! Wspaniały klimat, cudowne widoki podczas rajdu i zabawa! Tak będzie podczas tegorocznego Małopolska Tour!


ZAPISY NA RAJD: całkowicie bezpłatnie na stronie: Małopolska Tour (ograniczona ilość miejsc).


DLA STARTUJĄCYCH: okazjonalna koszulka, mapka, numer startowy, napój, poczęstunek, medal.


HARMONOGRAM:
  • 10:30 Start biura zawodów
  • 10:30 Start miasteczka Małopolska Tour
  • 12:00 Start rajdu
  • 13:00 Rozpoczęcie pokazów
  • 16:00 Kids race
  • 19:00 Koncert Nocny Kochanek

MIEJSCE: Stary Sącz, Diecezjalne Centrum Pielgrzymowania , ul. Papieska 10.


KOLEJNY PRZYSTANEK: 12.09.2021, Wadowicach, Stadion Miejski przy ulicy Błonie. Na zakończenie ekstremalne widowisko Sound of Gravity, które łączy niesamowite rowerowe ewolucje na wysokości drugiego piętra synchronizowane z pirotechniką i muzyką zespołu Queen!


Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.


Źródło: UMSS

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować