3 kwietnia otwarcie Pływalni Limanowskiej

W najbliższą środę 3 kwietnia pływalnia zostanie otwarta dla klientów. Zgodnie z zapowiedzią dostępnych będzie kilka atrakcji znajdujących się w budynku. Klienci będą mogli korzystać z basenu sportowego i rekreacyjnego. Niedostępna pozostaje strefa jacuzzi i brodzika dla dzieci, która jest całkowicie modernizowana.

3 kwietnia otwarcie Pływalni Limanowskiej

Od środy będzie można też zagrać w kręgle, bilarda i squasha. Strefa saun pozostaje nadal zamknięta. Roboty budowlane wykonywane są również na parkingu. Przez co dwie strefy parkingowe zostały całkowicie wyłączone z użytkowania. Trwają tam prace konstrukcyjne pod montaż paneli fotowoltaicznych.

Zdajemy sobie sprawę, że czasowe ograniczenie w dostępności do atrakcji pływalni oraz zmniejszenie ilości miejsc parkingowych spowoduje utrudnienia dla klientów korzystających z obiektu – informuje Dawid Jasica dyrektor pływalni. Zgodnie z harmonogramem, planujemy w ciągu najbliższych dwóch miesięcy systematycznie udostępniać pozostałe atrakcje. Z naszej strony dołożymy wszelkich starań aby ułatwiać naszym Klientom spędzenie czasu w obiekcie Pływalni Limanowskiej. Ze względu na zakres wykonywanych prac, prosimy o wyrozumiałość. Końcowy efekt tych prac będzie z korzyścią dla nasz wszystkich.

Przypomnijmy:

Modernizacja obiektu Pływalni Limanowskiej to inwestycja warta prawie 7 mln zł, na którą władze Powiatu Limanowskiego pozyskały 5 mln zł z funduszy Polskiego Ładu. Wykonawcą zadania jest konsorcjum firm: Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Transcom Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach oraz Czamara Eco Technology Sp. z o.o. w Limanowej.

Inwestycja ta, to w dużej mierze optymalizacja energetyczna obiektu. Zainstalowane zostaną m.in. pompy ciepła, panele fotowoltaiczne, zbiornik buforowy 100m3 i mikrogeneratory. Wykonany zostanie remont strefy dziecięcej na hali basenowej. Zwiększy się powierzchnia brodzika z zainstalowanymi wodnymi atrakcjami. Pojawią się nowe wanny jacuzzi. Na hali basenowej wymienione zostanie oświetlenie na energooszczędne. Zainstalowane będą dodatkowe suszarki. Rozbudowana będzie także stacja uzdatniania wody wraz z nowym szklanym złożem w każdym filtrze. Powstanie zbiornik wód popłucznych. Gruntownie zmodernizowana zostanie strefa saun.

Źródło: Powiat Limanowski

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować