Pogoda - Sądeckie.pl

30

Dzisiaj jest: 30. 11. 2021 Do końca roku: 31 dni
Jakość Powietrza:

31-letni amator "markowych trunków" z zarzutem kradzieży

31-letni amator "markowych trunków" z zarzutem kradzieży

Do 5 lat więzienia grozi 31-letniemu mieszkańcowi Wieliczki, który z trzech dyskontów ukradł osiem butelek markowego alkoholu. Złodziej nie zdążył nacieszyć się łupem, ponieważ został zatrzymany na gorącym uczynku, a następnego dnia usłyszał zarzuty kradzieży.

12 października br. po godzinie 17 w jednym z dyskontów na terenie Nowego Sącza klient ze sklepowej półki zabrał dwie 1,5-litrowe butelki markowego alkoholu, następnie nie płacąc za towar wyszedł ze sklepu. Tę sytuację zauważył pracownik ochrony i ujął złodzieja przed budynkiem. Odzyskany towar trafił z powrotem do sprzedaży, a pracownicy powiadomili Policję o kradzieży.


Na miejsce przybyli policjanci i zatrzymali 31-latka z Wieliczki. W samochodzie, którym przyjechał do Nowego Sącza funkcjonariusze znaleźli jeszcze cztery butelki markowego trunku. Okazało się, że ukradł je tego samego dnia w dwóch innych dyskontach na terenie Nowego Sącza. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży. Za te czyny grozi mu od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.


Źródło: KMPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować