45-latkek podejrzany o podpalenie samochodu w miejscowości Podobin zatrzymany

Policjanci zatrzymali 45-letniego mieszkańca gminy Niedźwiedź podejrzanego o podpalenie samochodu w miejscowości Podobin. Ponadto mężczyzna usłyszał również zarzut narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia mieszkańców domu, w którym znajdował się garaż z podpalonym samochodem.

45-latkek podejrzany o podpalenie samochodu w miejscowości Podobin zatrzymany

W minionym tygodniu policjanci z Komisariatu Policji w Mszanie Dolnej zatrzymali 45-letniego mieszkańca. Mężczyzna był podejrzany o podpalenie (19.03) w miejscowości Podobin pojazdu marki Audi. Samochód znajdował się w otwartym garażu stanowiącym jedną konstrukcję z budynkiem mieszkalnym. W wyniku podpalenia spaleniu uległ pojazd marki Audi oraz samochód marki Mazda, a także wnętrze garażu.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut podpalenia samochodu oraz narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia mieszkańców domu, gdzie doszło do pożaru. 22 marca br. Sąd Rejonowy w Limanowej zastosował wobec 45-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Źródło: KPPL

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować