Pogoda - Sądeckie.pl14

Dzisiaj jest: 14. 04. 2021
Do końca roku: 261 dni
Jakość Powietrza

5:0 dla Sandecji w meczu ze Stomilem Olsztyn

5:0 dla Sandecji w meczu ze Stomilem Olsztyn

W sobotę 3 kwietnia na stadionie w Olsztynie drużyna Sandecji rozegrała mecz w ramach 23. kolejki Fortuna 1 Ligi. Jej rywalem był Stomil Olsztyn.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem podopiecznych Dariusza Dudka wynikiem 5:0. Bramki dla "Biało-Czarnych" zdobyli: Damian Chmiel 3', Rubén López Huesca 15', 32', Rafael Victor 73', 90+1'.


Szkoleniowiec zespołu Sandecji stwierdził na pomeczowej konferencji prasowej, że mimo wysokiego wyniku nie było to łatwe spotkanie.


Na pewno w tym świątecznym okresie nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego wyniku, niż tak wysokie zwycięstwo. Wiedzieliśmy, że tutaj jest trudny teren, trener Majewski robił wszystko, żeby przełamać niemoc na swoim boisku. Patrząc w historię, jeśli chodzi o Sandecję i Stomil niekorzystne wyniki mamy tutaj i szczególnie cieszę się, że mogliśmy kibicom sprawić miły podarunek w postaci tak wysokiego zwycięstwo. Wynik mówi sam za siebie, ale to był trudny mecz, wynik fajny, ale patrzymy na następny mecz, to dla mnie jest najważniejsze. Teraz czeka nas trudne spotkanie z Zagłębiem Sosnowiec, do tego musimy się przygotować, jesteśmy w tej chwili szczęśliwi, ale myślę, że dwa dni chłopakom damy wolnego, bo te święta trzeba spędzić z rodziną, odpocząć i przygotowujemy się do następnego meczu. Dziękuję zawodnikom, widać było, że w każdej minucie panowaliśmy nad tym spotkaniem i też chcieliśmy strzelić następną i następną bramkę - powiedział po meczu w Olsztynie, Dariusz Dudek.


Drużyna Sandecji zagrała w składzie: Dawid Pietrzkiewicz - Adrian Danek, Tomasz Boczek, Michal Piter-Bučko, Daniel Dziwniel - Damian Chmiel. Wojciech Hajda, Bartłomiej Kasprzak, Michał Walski (66' Maciej Małkowski), Dawid Błanik (82' Armand Ella Ken) - Rubén López Huesca (66' Rafael Victor).


Sędziował Paweł Malec (Łódź). Mecz odbył się bez udziału publiczności.


Źródło: MKS Sandecja

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować