Pogoda - Sądeckie.pl

23

Dzisiaj jest: 23. 10. 2021 Do końca roku: 69 dni
Jakość Powietrza:

Akademia Sandecja ma nowego dyrektora

Akademia Sandecja ma nowego dyrektora

Fundacja Akademia Sandecja będzie rozwijała się teraz pod okiem Mariusza Merklingera, który na stanowisku Dyrektora zastąpił Rafała Wisłockiego.

Urodzony 1 listopada 1988 roku w Nowym Sączu Mariusz Merklinger w przeszłości reprezentował grupy młodzieżowe klubu, by następnie już w seniorskiej piłce bronić barw Sandecji w III oraz II lidze. Dalszą piłkarską przygodę kontynuował w innych lokalnych klubach: Gliniku Gorlice, Limanovii Limanowa, Popradzie Muszyna czy Barciczance Barcice.


Mariusz Merklinger w ostatnim czasie był trenerem przygotowania fizycznego w Fundacji Akademia Sandecja i może pochwalić się licencją trenerską UEFA A.


Doświadczenia boiskowe, oddanie Sandecji oraz podejście do pracy z młodzieżą wyróżnia Mariusza, który obejmuje funkcję Dyrektora i bez wątpienia liczymy na jego profesjonalne podejście do obowiązków oraz nowe, innowacyjne pomysły, które przyczynią się do rozwoju Fundacji Akademia - powiedział p.o. prezesa MKS Sandecja, Łukasz Morawski.


Z tego miejsca chcielibyśmy też podziękować za trud i pracę w włożoną na rzecz Akademii Rafałowi Wisłockiemu. Odcisnął on swoją osobą piętno na działalności Fundacji, a efekty tego na pewno są już widoczne i zostaną z nami na długo - dodaje Łukasz Morawski.


Źródło: MKS Sandecja

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować