ANS zawarła porozumienie o współpracy z Krakowskim Parkiem Technologicznym

Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu (ANS) nawiązała ważne porozumienie o współpracy z Krakowskim Parkiem Technologicznym sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie.

ANS zawarła porozumienie o współpracy z Krakowskim Parkiem Technologicznym

W ramach tej kooperacji planowane są liczne projekty edukacyjne, naukowe oraz działania na rzecz kształcenia ustawicznego, transferu wiedzy i rozwoju nowych technologii w dziedzinie przedsiębiorczości i biznesu. Za realizację założeń umowy ze strony Uczelni odpowiada Wydział Nauk Ekonomicznych, a osobiście zaangażowana jest dr Aneta Oleksy-Gębczyk.

Jednym z najbliższych przedsięwzięć jest organizacja Konkursu Pitching Fight Club. Celem tego konkursu jest wspieranie przedsiębiorczości w Małopolsce, zwłaszcza wśród młodych osób. Dzięki temu konkursowi uczestnicy zdobędą wiedzę, rozwijając swoje umiejętności komunikacyjne i nawiązując kontakty biznesowe.

W ramach konkursu uczestnicy zapoznają się z funkcjonowaniem środowiska startupowego oraz nabędą podstawowych umiejętności pitchowania biznesowego. To doskonała okazja dla młodych przedsiębiorców, aby wykorzystać swoje pomysły i zdobyć cenne doświadczenie w prezentacji swoich projektów.

Źródło: ANS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować