Gorlice. Tymczasowy areszt za znęcanie się nad konkubiną

Gorlice. Tymczasowy areszt za znęcanie się nad konkubiną

21 lipca gorliccy kryminalni udali się do jednego z mieszkań na terenie miasta, aby zatrzymać i doprowadzić na przesłuchanie 42-letniego gorliczanina, w związku z popełnionymi przez niego przestępstwami, bo podejrzany od dłuższego czasu nie zgłaszał się na wezwania.

 

Mundurowi do mieszkania dostali się przez otwarte okno. Zaskoczony niespodziewaną wizytą stróżów prawa mężczyzna nie stawiał oporu i został przewieziony do gorlickiej jednostki.

 

Podczas zatrzymania funkcjonariusze zastali w mieszkaniu kobietę, która posiadała liczne obrażenia ciała. Jak przekazała funkcjonariuszom, miały być one spowodowane przez zatrzymanego mężczyznę. Do kobiety natychmiast wezwano pogotowie ratunkowe i trafiła ona do gorlickiego szpitala, gdzie udzielono jej pomocy. Jeszcze tego samego dnia złożyła zawiadomienie o przestępstwie - informują gorliccy policjanci.

 

Mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się nad kobietą ze szczególnym okrucieństwem. Grozi mu do 10 lat więzienia. Na wniosek prokuratora 42-latek został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

 

Fot. ilustracyjna

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować