Pogoda - Sądeckie.pl

23

Dzisiaj jest: 23. 10. 2021 Do końca roku: 69 dni
Jakość Powietrza:

Kiedy zakończy się kompleksowy remont ul. 29 Listopada w Nowym Sączu?

Kiedy zakończy się kompleksowy remont ul. 29 Listopada w Nowym Sączu?

Jak informuje MZD 22 października (piątek) zakończy się kompleksowy remont ulicy i zostanie ona udostępniona dla ruchu na całej długości.

Obecnie ruch pojazdów (w tym komunikacji miejskiej) został przywrócony na odcinku od ul. Nawojowskiej do skrzyżowania z ul. Kusocińskiego.


Odcinek od ul. Kusocińskiego do ul. Bronisława Czecha - pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, a przede wszystkim technicznych, zakończony został zakres dotyczący przebudowy ujawnionej w toku robót sieci energetycznej. Pozostały do wykonania częściowo warstwy bitumiczne jezdni oraz roboty wykończeniowe.


Odcinek od skrzyżowania z ul. Czecha do ul. Wyspiańskiego - trwają prace brukarskie tj. układanie krawężnika, ścieku przy krawężnikowego, obrzeży i podbudowy pod chodnik oraz ścieżkę pieszo-rowerową. W przyszłym tygodniu jest przewidziane rozpoczęcie robót bitumicznych na jezdni.


Przypomnijmy. W ramach prowadzonych prac remontowana jest nawierzchnia i chodniki, powstają bezpieczne przejścia dla pieszych i nowe oświetlenie oraz ścieżka rowerowa.


Źródło: UMNS


Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować