Pogoda - Sądeckie.pl

30

Dzisiaj jest: 30. 11. 2021 Do końca roku: 31 dni
Jakość Powietrza:

Konfederacja: Nie chcemy lockdownów one nic nie dają

Konfederacja: Nie chcemy lockdownów one nic nie dają

Wczoraj (21.08.2021) odbyła się konferencja prasowa nowosądeckich przedstawicieli Konfederacji oraz Ruchu Narodowego. Jej tematem był m.in. projekt ustawy 1449, szczepienia oraz sytuacja przedsiębiorców w czasie pandemii.

Wiceprezes partii Ryszard Wilk, w swoim wystąpieniu tłumaczył, iż firmy nie są w stanie przygotować odpowiedniej strategii przetrwania czy też stabilizacji swojej sytuacji w obliczu niepewności związanej z polityką wprowadzania obostrzeń przez rząd.


Minister musi jasno powiedzieć, albo nie robimy w ogóle lockdownów, albo je rozpisywać z dużym wyprzedzeniem. Nie da się zatowarować, nie da się zatrudnić ludzi, nie da się zrobić masy rzeczy żeby cokolwiek prowadzić. I dochodzi naprawdę do dramatów - mówi Ryszard Wilk.


Konfederacja ma również w planach aktywne uświadamianie społeczeństwa odnośnie swoich praw obywatelskich, biorąc tutaj na uwagę przede wszystkim szczepienie przeciwko COVID – 19.


Jesteśmy za tym aby była doborowość szczepień, żeby nie było ani bezpośrednich ani pośrednich przymusów - powiedział Ryszard Wilk.Co sądzisz o tym wydarzeniu

1

Zobacz Również

Komentarze


Marco Polo ~ 3 miesiące temu

1

I dobrze mówią, one nic nie dają poza tym, że niszczą biznesy i hamują rozwój firm. Izolować zagrożonych czyli osoby 60+ z chorobami ci co chcą niech sami sobie robią lockdowny, ruszczcie pozwolić pracować!


Kaniula ~ 3 miesiące temu

0

Pełna zgoda, ale znając nasz rząd ustalą jako osoby zagrożone wszystkich.


Zaloguj sie aby komentować