Pogoda - Sądeckie.pl7

Dzisiaj jest: 07. 05. 2021
Do końca roku: 238 dni
Jakość Powietrza

Nowe autobusy na ulicach Nowego Sącza od 8 marca 2019 r.

Nowe autobusy na ulicach Nowego Sącza od 8 marca 2019 r.

W dniu 8 marca na ulice Nowego Sącza wyjechało 12 nowych autobusów. W Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacji nowe pojazdy mechaniczne zostały poświęcone, a następnie kierowcom przekazano kluczyki. 

 

Nowymi autobusami będą jeździć kierowcy z największym doświadczeniem, wyróżniający się wysokimi kompetencjami i wzorową postawą. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Nowym Sączu żywi nadzieję, że nowe autobusy, z nowoczesnym wyposażeniem, zapewniającym wysoki komfort jazdy, spotkają się z pozytywną reakcją pasażerów.

 

Autobusy MAN LION’S CITY są tzw. niskopodłogowcami z zamontowaną rampą dla osób niepełnosprawnych i miejscami dla osób niepełnosprawnych. Przy wejściach zostały ulokowane nagrzewnice zapobiegające zamarzaniu wewnątrz wody i śniegu.

 

Nowe autobusy posiadają automatyczny system klimatyzacji z nawiewami przyokiennymi, która zapewnia efektywne, równomierne chłodzenie wnętrza autobusu w porze letniej. Wewnątrz i na zewnątrz pojazdu został zamontowany kompleksowy monitoring z systemem rejestracji na twardym dysku. 

 

Nowoczesne autobusy są również bardzo ekologiczne – spełniają normę unijną EURO 6, co gwarantuje niską emisję dwutlenku węgla do atmosfery.  

 

Źródło i Fot. Miasto Nowy Sącz

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować