Pogoda Nowy Sącz

25

Dzisiaj jest: 25. 09. 2022 Dni od początku roku: 267 Dni do końca roku: 97
Jakość: PM 10: % normy PM 2.5: % normy So2: % normy

Nowi dyrektorzy dwóch placówek edukacyjnych w województwie małopolskim

Nowi dyrektorzy dwóch placówek edukacyjnych w województwie małopolskim

W środę, 10 sierpnia w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego marszałek Witold Kozłowski oraz Marta Malec-Lech z zarządu województwa uroczyście wręczyli akty powierzeń stanowisk osobom, które od 1 września obejmą funkcję dyrektorów dwóch placówek edukacyjnych w naszym województwie.

Kandydaci na stanowiska dyrektorów zostali wyłonieni w drodze procedury konkursowej. Zostały im powierzone stanowiska na czas pięciu lat szkolnych.


Stanowisko dyrektora to niezwykle ważna i odpowiedzialna funkcja. To właśnie edukacja kształtuje postawy, wartości i zachowania naszych przyszłych pokoleń. Serdecznie Państwu gratuluję jednocześnie życząc z całego serca sukcesów zawodowych i wytrwałości w realizacji planów - powiedział marszałek Witold Kozłowski.


Ze szczególną radością gratuluję Państwu dzisiejszej nominacji. Przed Państwem nowe wyzwanie. Życzę Państwu powodzenia, satysfakcji, wiele siły i realizacji pomysłów - dodała Marta Malec-Lech z zarządu województwa.


Od 1 września 2022 r. Zarząd Województwa Małopolskiego powierzył stanowiska dyrektorów placówek prowadzonych przez Województwo Małopolskie:

  • Agnieszce Rozkrut w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Myślenicach,
  • Krzysztofowi Jędrzejczykowi w Zespole Jednostek Edukacyjnych Województwa Małopolskiego w Gorlicach.


Źródło: MUW

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować