Uwaga! Od 20 lipca utrudnienia na ul. Nawojowskiej w związku z układaniem warstwy ścieralnej

Od 20 lipca Wykonawca przebudowy ul. Nawojowskiej rozpocznie prace związane z układaniem nawierzchni bitumicznej (warstwy ścieralnej) na głównym ciągu ulicy. W związku z tym nastąpią utrudnienia w ruchu polegające na odcinkowym zamknięciu ul. Nawojowskiej i skrzyżowań.

Uwaga! Od 20 lipca utrudnienia na ul. Nawojowskiej w związku z układaniem warstwy ścieralnej


20 lipca zostanie zamknięty odcinek ul. Nawojowskiej od ronda Piłsudskiego do wjazdu do firmy NOVITUS. W ciągu tego odcinka zamknięte zostaną skrzyżowania z ulicami: Zubrzyckiego, Grunwaldzką, Starodworską i Graniczną, a dojazd do posesji zlokalizowanych na tym odcinku będzie niemożliwy. Trasy objazdu dla pojazdów osobowych i ciężarowych dla kierunku ul. Piłsudskiego, DK 75 Kraków i DK 28 Przemyśl, Wadowice oraz dla kierunku ul. Nawojowska, DK 87 – Piwniczna Zdrój i DW 969 – Nowy Targ zostały pokazane na załączniku graficznym nr 1.

21 lipca zostanie zamknięty odcinek ul. Nawojowskiej od wjazdu do firmy NOVITUS do skrzyżowania z ulicami Kolejowa- Łukasińskiego. W ciągu tego odcinka zamknięte zostaną skrzyżowania z ulicami: Łącznik, Żeligowskiego, Chłopickiego, 29 Listopada, Traugutta, Chodkiewicza, Borelowskiego, Szczepanowskiego (bez skrzyżowania ulic Kolejowa- Łukasińskiego), a dojazd do posesji zlokalizowanych na tym odcinku będzie niemożliwy. Trasy objazdu dla pojazdów osobowych i ciężarowych dla kierunku ul. Piłsudskiego, DK 75 Kraków i DK 28 Przemyśl, Wadowice oraz dla kierunku ul. Nawojowska, DK 87 – Piwniczna Zdrój i DW 969 – Nowy Targ zostały pokazane na załączniku graficznym nr 2.

W dniach 24-25 lipca odcinek ul. Nawojowskiej od skrzyżowania z ulicami Kolejowa- Łukasińskiego (łącznie ze skrzyżowaniem) do skrzyżowania z ulicami Limanowskiego- Królowej Jadwigi (bez skrzyżowania) zostanie zamknięty. Dojazd do posesji zlokalizowanych na tym odcinku nie będzie możliwy. Trasy objazdu dla pojazdów osobowych i ciężarowych dla kierunku ul. Piłsudskiego, DK 75 Kraków i DK 28 Przemyśl, Wadowice oraz dla kierunku ul. Nawojowska, DK 87 – Piwniczna Zdrój i DW 969 – Nowy Targ zostały pokazane na załączniku graficznym nr 3.

W dniach od 26 lipca do 9 sierpnia wystąpią lokalne utrudnienia w ruchu związane z układaniem nawierzchni bitumicznej (warstwy ścieralnej) na zjazdach, zatokach autobusowych i skrzyżowaniach. Objazdy będą obowiązywać takie same jak dla ciągu głównego ul. Nawojowskiej. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych, termin wykonania robót może ulec przesunięciu.


Źródło: UMNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować