Policjanci z Nowego Sącza i Grybowa na podium siatkarskiego Turnieju Bezpieczeństwa

W miniony weekend w Grybowie rozegrany został siatkarski Turniej Bezpieczeństwa, a do walki stanęły drużyny policjantów, żołnierzy i strażaków. W rywalizacji bardzo dobrze zaprezentowały się dwa zespoły reprezentujące sądecką Policję, które stanęły na podium, zajmując drugie i trzecie miejsce.

Policjanci z Nowego Sącza i Grybowa na podium siatkarskiego Turnieju Bezpieczeństwa

W ramach akcji „Ferie 2024” w niedzielę 18 lutego br. w hali sportowej grybowskiego liceum odbył się Turniej Bezpieczeństwa w piłce siatkowej o puchar Burmistrza Miasta Grybów, który oficjalnie otworzył burmistrz Paweł Fyda oraz Monika Mikulska – Kierownik Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grybowie. Jego uczestnikami byli przedstawiciele Wojsk Obrony Terytorialnej, Policji oraz Ochotniczych Straży Pożarnych.

Celem tego sportowego wydarzenia było promowanie aktywnego wypoczynku, popularyzacja zdrowego stylu życia oraz zachęcenie dzieci i młodzieży do aktywności i rozwijana sportowych pasji. W hali sportowej pojawiła się liczna grupa kibiców, którzy mocnym dopingiem zagrzewali zawodników do walki.

W turnieju Bezpieczeństwa sądecką Policję reprezentowały dwie drużyny – jedna z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu, a druga z Komisariatu Policji w Grybowie. Po zaciętej walce funkcjonariusze z Nowego Sącza zajęli II miejsce, natomiast policjanci z Grybowa stanęli na III miejscu podium. Nasze zespoły uległy jedynie strażakom z Białej Niżnej.

Źródło: KMPNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować