Pogoda - Sądeckie.pl9

Dzisiaj jest: 09. 05. 2021
Do końca roku: 236 dni
Jakość Powietrza

Polska Organizacja Turystyczna rozpoczęła realizację projektu Certyfikat Dobrych Praktyk

Polska Organizacja Turystyczna rozpoczęła realizację projektu Certyfikat Dobrych Praktyk

Polska Organizacja Turystyczna (Oddział zamiejscowy ds. obsługi i promocji Polskiego Bonu Turystycznego) rozpoczęła realizację projektu Certyfikat Dobrych Praktyk.

Jego celem jest pomoc w ponownym uruchomieniu i poprawa sytuacji sektora turystycznego oraz promocja obiektów noclegowych i organizatorów turystyki, którzy w trakcie realizacji Programu Polski Bon Turystyczny profesjonalnie prowadzą swoją działalność, świadczą usługi turystyczne na wysokim poziomie i dbają o bezpieczeństwo podróżnych.


Projekt Certyfikacji Podmiotów Turystycznych ma na celu podniesienie atrakcyjności oraz bezpieczeństwa oferty turystycznej w Polsce.


Do projektu zaproszeni są wszyscy przedsiębiorcy turystyczni oraz organizacje pożytku publicznego zarejestrowane w programie Polski Bon Turystyczny, które świadczą usługi hotelarskie lub są organizatorami imprez turystycznych i są zarejestrowane w programie Polski Bon Turystyczny.


Szczegółowe informacje na temat projektu można znaleźć na stronie: certyfikat.pot.gov.pl


Przedsiębiorcy znajdą tam:

  • formularz zgłoszeniowy,
  • korzyści z przystąpienia do projektu,
  • zbiór dobrych praktyk.

Każdy z podmiotów, który zgłosi się do projektu oraz, który weźmie udział w obydwu planowanych w ramach projektu działaniach i będzie realizował program Polski Bon Turystyczny według wysokich standardów i norm bezpieczeństwa, otrzyma Certyfikat Dobrych Praktyk.


Uczestnicy projektu zostaną dodatkowo wyróżnieni w publikacji Katalog Dobrych Praktyk, oznaczeni na mapie projektu podmiotów realizujących usługi z użyciem Polskiego Bonu Turystycznego oraz otrzymają prawo do korzystania z logo certyfikatu w celach promocyjnych i komunikacyjnych. Uzyskanie certyfikatu jest bezpłatne.


Źródło: SPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować