Pogoda - Sądeckie.pl15

Dzisiaj jest: 15. 06. 2021
Do końca roku: 199 dni
Jakość Powietrza

Sandecja przegrywa z Arką Gdynia 0:3

Sandecja przegrywa z Arką Gdynia 0:3

We środę 19 maja na stadionie w Gdyni drużyna Sandecji rozegrała zaległy mecz z Arką Gdynia. Jeden z głównych pretendentów do awansu, pokonał "Biało-Czarnych" 3:0. Wszystkie bramki dla gospodarzy zdobył Maciej Rosołek.

Po meczu z Arką Gdynia trener Dariusz Dudek podkreślał, że było to bardzo trudne spotkanie dla "Biało-Czarnych", ale najważniejszy cel, jakim było utrzymanie został osiągnięty.


Na pewno można gratulować Arce zwycięstwa 3:0. Drugi mecz przegrywamy trzema bramkami, spotkanie bardzo trudne dla nas, mamy swoje problemy, trudno jest grać nam co trzy dni, mając tak wąską kadrę. Mamy sporo kontuzji, wypadło kilku zawodników, najważniejsze dla nas jest to, że ten zespół utrzymał się w I lidze, to był nasz główny cel. Siedemnaście spotkań, których nie przegraliśmy pokazało, że mamy w naszych szeregach dobrych piłkarzy, ale musimy być wszyscy zdrowi, pracować na sto procent na treningu, bo dopiero wtedy możemy zwyciężać. Dzisiaj tak się niestety nie stało, mieliśmy pomysł na ten mecz, niestety szybko stracona bramka, moim zdaniem jeżeli sędzia dałby faul, to nic by się nie stało. Mamy trochę spokoju, możemy testować naszych młodych piłkarzy, bo Pro Junior System też jest ważny. To dobry czas, by przejrzeć kadrę i zobaczymy, jak to będzie w przyszłym sezonie, bo zespół musi się wzmocnić i to jest taki czas, żeby zobaczyć, jakich mamy piłkarzy, kto będzie grał w przyszłym sezonie - powiedział na pomeczowej konferencji prasowej trener zespołu Sandecji, Dariusz Dudek.


Drużyna Sandecji zagrała w składzie: Szymon Tokarz - Daniel Dziwniel (87' Adrian Basta), Adrian Danek, Wojciech Hajda, Michal Piter-Bučko - Jan Kuźma (87' Wiktor Żołądź), Damian Chmiel, Michał Walski (78' Maciej Małkowski), Bartłomiej Kasprzak, Kamil Ogorzały (66' Dawid Błanik) - Rubén López Huesca (46' Robert Prochownik).


Sędziował Zbigniew Dobrynin (Łódź).


Źródło: MKS Sandecja

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować