Spotkanie z Przemkiem Kossakowskim w nowosądeckim Ratuszu

Sądecka Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie z Przemkiem Kossakowskim – znanym dziennikarzem, podróżnikiem, autorem książek „Na granicy zmysłów” i „Drobna nieuważność i inne historie”, twórcą cyklu programów „Kossakowski. Szósty zmysł”, „Inicjacja”, „Wtajemniczenie”.

Spotkanie z Przemkiem Kossakowskim w nowosądeckim Ratuszu

Interaktywna podróż przez lata eksperymentalnych doświadczeń autora w różnych zakątkach świata, rozszerzona historiami z najnowszej książki odbędzie się 20 stycznia br. o godz. 18:00 w Sali Reprezentacyjnej im. Stanisława Małachowskiego w nowosądeckim Ratuszu.


Wstęp bezpłatny. Obowiązują bezpłatne bilety wstępu.


Darmowe bilety wstępu można odebrać za okazaniem karty bibliotecznej w wypożyczalni Biblioteki Głównej (ul. Franciszkańska 11).


Miejsce można zarezerwować również telefonicznie: 18 443-87-52 wewn. 29 lub mailowo: promocja@sbp.nowysacz.pl.


***

Przemek Kossakowski to ceniony polski dziennikarz, dokumentalista i podróżnik. Zyskał popularność dzięki występom na antenie telewizji TTV, gdzie prowadził m.in. takie programy jak: „Kossakowski. Szósty zmysł”, „Kossakowski. Inicjacja”, „Kossakowski. Nieoczywiste”, „Kossakowski. Wtajemniczenie” czy „Kossakowski. być jak…”. Wielką popularnością cieszy się prowadzony przez niego program „Down the Road. Zespół w trasie”. Dziennikarz w 2021 roku otrzymał Telekamerę w kategorii osobowość telewizyjna.


Źródło: SBP

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować