Pogoda - Sądeckie.pl

23

Dzisiaj jest: 23. 10. 2021 Do końca roku: 69 dni
Jakość Powietrza:

Szykuje się remont gorlickiej "Budowlanki"

Szykuje się remont gorlickiej "Budowlanki"

Już wkrótce w Zespole Szkół Zawodowych im. K. Pułaskiego w Gorlicach rozpocznie się remont sali gimnastycznej oraz dostosowanie budynku do warunków ochrony ppoż.

11 października Starosta Gorlicki Maria Gubała podpisała z Prezesem Zarządu firmy „Hażbud” Bolesławem Haluchem umowę na roboty budowlane pn. Przebudowa Zespołu Szkół Zawodowych im. K. Pułaskiego w Gorlicach w zakresie ochrony ppoż., remontu Sali gimnastycznej, pracowni gastronomicznych i pomieszczeń higieniczno-sanitarnych i szatniowych. W podpisaniu uczestniczyli również Wicestarosta Stanisław Kaszyk oraz dyrektor szkoły Waldemar Gniady.


Inwestycja będzie współfinansowana z dwóch źródeł. Modernizacja budynków ZSZ w Gorlicach w zakresie dostosowania do warunków ochrony ppoż. oraz remont sali gimnastycznej wraz z przynależnymi pomieszczeniami sanitarno-higienicznymi dofinansowana zostanie ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.


Natomiast przebudowa pomieszczeń pracowni szkolnych w budynku ZSZ w ramach zadania: „Remont pracowni szkolnych wraz z przynależnymi pomieszczeniami higieniczno-sanitarnymi” dofinansowana zostanie ze środków UE w ramach projektu „Mój zawód-moja przyszłość – Centrum Kompetencji Zawodowych w Powiecie Gorlickim – II edycja”.


Wartość całkowita zadania wyniesie 3 568 000 zł, z czego: 2 100 000 zł z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych, 251 000 zł ze środków UE w ramach projektu, 1 217 000 zł z budżetu Powiatu. Zakończenie inwestycji planowane jest na grudzień 2022 r.


Źródło: Powiat Gorlicki

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować