Pogoda - Sądeckie.pl

17

Dzisiaj jest: 17. 05. 2022 Do końca roku: 228 dni
Jakość Powietrza:

W ZSP w Krynicy-Zdroju zrobisz Kurs Animatora Czasu Wolnego

W ZSP w Krynicy-Zdroju zrobisz Kurs Animatora Czasu Wolnego

Kurs Animatora Czasu Wolnego organizowany dla uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju to już szkolna tradycja.

Przedsiębiorczość, zadbanie o własne CV już w szkole, korzystanie z możliwości samorozwoju, proponowanych przez szkołę i Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu kursów i warsztatów, uzyskiwanie certyfikatów budujących osobiste portfolio, na obecnym, zmieniającym się rynku pracy - jest kluczowe – mówi Maria Aleksander-Pisz, dyrektor ZSP w Krynicy-Zdroju. - Kurs animatora to propozycja zarówno dla uczniów klas licealnych, jak i uczniów klas technikum.


Kurs cieszy się sporym zainteresowaniem. Profesjonalne zajęcia prowadzi Sebastian Padula Stageman - Najlepiej na Świecie.


Oferta naszych kursów, warsztatów, zajęć rozwijających dla młodzieży jest bogata, mamy doskonałe warunki, aby realizować inicjatywy i propozycje nauczycieli, ale i samych uczniów - dodaje dyrektor szkoły Maria Aleksander -Pisz. - Po okresie nauczania zdalnego, nie brakuje chętnych na tego typu zajęcia. Podczas Dni Otwartych przedstawimy szczegółową ofertę, zachęcamy więc ósmoklasistów i rodziców do odwiedzenia naszej placówki!


Koordynatorem akcji jest Dorota Pacut - nauczycielka przedmiotów hotelarskich.


Więcej szczegółów na stronie internetowej szkoły http://krynica.szkola.pl/zsp/


Źródło: SPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować