Wygrana Sandecji z ŁKS-em Łódź

W niedzielnym pojedynku zespół Sandecji na stadionie w Niepołomicach pokonał lidera Fortuna 1 Ligi, ŁKS Łódź 1:0. Trafienie samobójcze, które zdecydowało o losach meczu zaliczył Bartosz Szeliga.

Wygrana Sandecji z ŁKS-em Łódź

Trener Tomasz Kafarski podkreślał po niedzielnym zwycięstwie, że trzy punkty dedykuje rodzinie, na której wsparcie może liczyć w trudnych momentach.


Gratuluję moim chłopakom, piłkarzom Sandecji postawy, realizacji pomysłu, który mieliśmy na ten mecz, hartu ducha i co najważniejsze zwycięstwa z najlepszą drużyną tej ligi. Dzisiaj zagraliśmy dla własnych rodzin, pomimo tego, że nasza sytuacja wygląda w tabeli bardzo źle, to najwięcej wsparcia dostajemy od rodziny, której to zwycięstwo jako trener dedykuje. Myślę, że będzie to fajny akcent w końcówce sezonu, zostały trzy mecze, teoretycznie szanse matematyczne są, ale my będziemy koncentrowali się, aby jak najlepiej zaprezentować się w meczu z Termalicą - powiedział po wygranej z ŁKS-em trener naszego zespołu, Tomasz Kafarski.


Drużyna Sandecji zagrała w składzie: Karl-Romet Nõmm - Jakub Iskra, Tomasz Boczek, Kamil Słaby, Dariusz Pawłowski - Damian Chmiel (63' Sylwester Lusiusz), Michał Walski (85' Maciej Mas), Bartłomiej Kasprzak, Martin Košťál (55' Denis Potoma) - Jérémy Manzorro (63' Michal Piter-Bučko), Jakub Wróbel (85' Krystian Palacz).


Sędziował Jacek Małyszek (Lublin).


Źródło: MKS Sandecja

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować