Pogoda - Sądeckie.pl7

Dzisiaj jest: 07. 05. 2021
Do końca roku: 238 dni
Jakość Powietrza

Wypadek samochodowy w Bilsku

Wypadek samochodowy w Bilsku

Do zderzenia trzech samochodów, dwóch osobowych i jednego dostawczego, doszło 8 września między godziną 7.30, a 8.00 w miejscowości Bilsko.

 

Do akcji wezwane były dwie jednostki  JRG PSP Nr 1 w Nowym Sączui oraz  OSP Łososina Dolna. W wypadku brały udział  BMW, Skoda oraz Renault. W samochodach, które się zderzyły, nie było pasażerów. Kierujący dwóch samochodów nie odnieśli żadnych obrażeń, natomiast kobieta z trzeciego pojazdu potrzebowała pomocy sanitariuszy. Ruch na drodze był zatrzymany w obu kierunkach.

 

Doszło również do wycieków płynów z samochodów uczestniczących w wypadku. Straż Pożarna zajęła się zabezpieczeniem miejsca wypadku oraz rozładowaniem powstałego korka.  Podczas prawie dwugodzinnej interwencji strażaków, usunięto samochody i wyczyszczono jezdnię z płynów eksploatacyjnych jakie wyciekły z aut. Kolejnym krokiem było wyczyszczenie drogi za pomocą zmywacza. Pomoc drogowa i holownik zabrał uszkodzone samochody.

 

Kobieta kierująca Skodą, która była badana w karetce pogotowia, ostatecznie nie została zabrana do szpitala. Wypadek choć wyglądał groźnie,  nie spowodował u nikogo żadnych poważnych uszkodzeń ciała.

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować