Pogoda - Sądeckie.pl3

Dzisiaj jest: 03. 03. 2021
Do końca roku: 303 dniZakończyła się budowa kompleksu sportowego w Librantowej. Gmina Chełmiec może już użytkować obiekt

Zakończyła się budowa kompleksu sportowego w Librantowej. Gmina Chełmiec może już użytkować obiekt

Gmina otrzymała zaświadczenie Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Nowym Sączu o tym, że może już użytkować kompleks sportowy w Librantowej.

 

W ciągu najbliższych dni obiekt zostanie odebrany od wykonawcy i opracowany regulamin korzystania z niego. Gmina planuje także uroczyste otwarcie i poświęcenie kompleksu, ale ze względu na panujące ograniczenia, odbędzie się ono już po odbiorze końcowym.

 

Przypomnijmy. Gmina Chełmiec otrzymała na budowę kompleksu sportowego w Librantowej dotację w wysokości prawie 500 tys. zł. Całkowity koszt przedsięwzięcia to ponad 1,4 mln zł. Inwestycja została zrealizowana w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z działania ”Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich”.

 

W ramach inwestycji wykonano:

  • trawiaste boisko do piłki nożnej;
  • boisko wielofunkcyjne do koszykówki, siatkówki i piłki ręcznej;
  • kort tenisowy;
  • bieżnie sportową;
  • budynek zaplecza socjalnego i wc;
  • plac zabaw i siłownie zewnętrzną;
  • chodniki, ogrodzenia i oświetlenia z monitoringiem.

Zakończyła się budowa kompleksu sportowego w Librantowej. Gmina Chełmiec może już użytkować obiekt Zakończyła się budowa kompleksu sportowego w Librantowej. Gmina Chełmiec może już użytkować obiekt Zakończyła się budowa kompleksu sportowego w Librantowej. Gmina Chełmiec może już użytkować obiekt Zakończyła się budowa kompleksu sportowego w Librantowej. Gmina Chełmiec może już użytkować obiekt Zakończyła się budowa kompleksu sportowego w Librantowej. Gmina Chełmiec może już użytkować obiekt Zakończyła się budowa kompleksu sportowego w Librantowej. Gmina Chełmiec może już użytkować obiekt

Fot. GCH

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować