Pogoda - Sądeckie.pl18

Dzisiaj jest: 18. 04. 2021
Do końca roku: 257 dni
Jakość Powietrza

Zarząd Osiedla Gołąbkowice wziął udział w akcji budżet dla mieszkańców

Zarząd Osiedla Gołąbkowice wziął udział w akcji budżet dla mieszkańców

Przewodniczący i reprezentujący Zarząd Osiedla Gołąbkowice Pan Antoni Rączkowski włączył się w akcję #budżetdlamieszkańców.

 

W imieniu mieszkańców Osiedla wystąpił do władz miasta z propozycją oświetlenia łącznika drogowego pomiędzy ulicą Nadbrzeżna 34 (MOSiR) a Nadbrzeżna 40, prowadzącego do kładki nad rzeką Kamienica wraz z oświetleniem kładki oraz poszerzenia asfaltu na całej długości łącznika drogowego, co ułatwiłoby komunikację pieszo-rowerową.

Zarząd Osiedla Gołąbkowice wziął udział w akcji budżet dla mieszkańców Nowy Sącz Zarząd Osiedla Gołąbkowice wziął udział w akcji budżet dla mieszkańców Nowy Sącz Zarząd Osiedla Gołąbkowice wziął udział w akcji budżet dla mieszkańców Nowy Sącz Zarząd Osiedla Gołąbkowice wziął udział w akcji budżet dla mieszkańców Nowy Sącz

Na osiedlu Gołąbkowice odbyła się już wizja lokalna w tej sprawie, w której uczestniczyli Radny Maciej Rogóż oraz reprezentujący Zarząd Osiedla Pan Antoni Rączkowski.

 

Cieszę się, że kolejne osoby przekonują się do naszej akcji i zdają sobie sprawę, że mogą mieć realny wpływ na kształtowanie naszego miasta. Razem z Panem Przewodniczącym rozmawialiśmy o bolączkach osiedla Gołąbkowice. Złożyłem również interpelację w sprawie o którą poprosił mnie reprezentant osiedla - mówi radny Maciej Rogóż.

 

Poniżej treść interpelacji.

Fot. Radny Maciej Rogóż

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować