Pogoda - Sądeckie.pl

23

Dzisiaj jest: 23. 10. 2021 Do końca roku: 69 dni
Jakość Powietrza:

Zwycięski mecz z Resovią. Drużyna Sandecji wraca z Rzeszowa z kompletem punktów

Zwycięski mecz z Resovią. Drużyna Sandecji wraca z Rzeszowa z kompletem punktów

W sobotę 2 października, na Stadionie Miejskim w Rzeszowie, drużyna Sandecji rozegrała wyjazdowy mecz z Apklan Resovią.

Spotkanie zakończyło się wygraną i zdobyciem kompletu punktów przez "Biało-Czarnych". Zwycięską bramkę zdobył w 37 minucie Bartłomiej Kasprzak.


Szkoleniowiec zespołu Sandecji obawiał się, jak drużyna po ciężkim tygodniu będzie wyglądać pod względem fizycznym, ale ostatecznie stanęła na wysokości zadania, zdobywając komplet punktów.


Na pewno po raz kolejny mogę pochwalić moich zawodników, bo było to trudne spotkanie, Resovia ma w swoich szeregach fajnych, ciekawych piłkarzy i trudno było dzisiaj o trzy punkty. Udało nam się tego dokonać, cieszy mnie wynik, bo przyjechaliśmy we czwartek nad ranem z pucharowego meczu w Olsztynie i martwiłem się, jak będziemy wyglądać fizycznie, Jechaliśmy całą noc i było bardzo mało czasu, aby się zregenerować. Wynik pokazuje, że zdążyliśmy się zregenerować i na te trzy punkty zasłużył cały mój zespół, cały klub oraz kibice. Dzisiaj przyjechali, dopingowali nas w bardzo licznym gronie, za to im dziękujemy. Nie możemy się doczekać pierwszego meczu u nas, na nowej murawie, gdzie zagramy w sobotę. Trochę odpoczniemy, było dużo wyjazdów, potem czekają nas bardzo trudne mecze, gramy sobota - środa - sobota i znowu mikrocykl treningowy będzie skrócony. Punkty są potrzebne, aby jak najszybciej się utrzymać. Myślę, że mogę też pochwalić Resovię, dzisiaj jej zawodnicy pokazali, że mają charakter, potrafią grać w piłkę, ale my dobrze się wybroniliśmy, powinniśmy zakończyć mecz na 2:0, mieliśmy dwie sytuację, ale tak, jak mówię wygrana to wygrana. Cieszymy się i jestem z tego bardzo zadowolony i dumny z chłopaków - powiedział po zwycięstwie w Rzeszowie trener zespołu, Dariusz Dudek.


Drużyna Sandecji zagrała w składzie: Dawid Pietrzkiewicz - Kamil Słaby, Sebastian Rudol, Tomasz Boczek, Rafał Kobryń - Damian Chmiel, Damir Šovšić, Michał Walski, Jakub Zych (80' Robert Prochownik), Bartłomiej Kasprzak (46' Elhadji Maissa Fall) - Svetoslav Dikov (80' Michal Piter-Bučko).


Sędziował Jacek Małyszek (Lublin).


Źródło: MKS Sandecja

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować