14. edycja konkursu Małopolska Marzanna. Skansen Wsi Pogórzańskiej w Szymbarku zaprasza do udziału

Jeśli lubisz tworzyć i bawić się kolorami, to ten konkurs jest dla ciebie! Skansen Wsi Pogórzańskiej w Szymbarku zaprasza do udziału w konkursie "Małopolska Marzanna", który ma na celu promowanie tradycji i kultury regionu. Zadaniem uczestników jest wykonanie marzanny z dowolnych materiałów i w dowolnej technice. Możesz wykorzystać papier, tkaninę, słomę, gałęzie, kwiaty, a nawet plastik lub metal. Ważne, żeby twoja marzanna była oryginalna i kreatywna.

14. edycja konkursu Małopolska Marzanna. Skansen Wsi Pogórzańskiej w Szymbarku zaprasza do udziału

Konkurs jest skierowany do dzieci, młodzieży i dorosłych z terenu województwa małopolskiego. Prace należy dostarczyć do Skansenu w Szymbarku osobiście lub pocztą do 15 marca 2024 roku. Nagrody zostaną wręczone 21 marca 2024 roku podczas uroczystego pożegnania zimy, które odbędzie się w Ośrodku Konferencyjno – Wystawienniczym Kasztel w Szymbarku. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe i finansowe.


Wszystkie prace będą prezentowane w skansenie od 2 do 15 kwietnia 2024 roku. Zapraszamy do obejrzenia wystawy i głosowania na swoją ulubioną marzannę. Więcej informacji o konkursie oraz regulamin i metryczka pracy znajdują się na stronie muzeum.


Konkurs jest organizowany pod honorowym patronatem Witolda Kozłowskiego, marszałka województwa małopolskiego. Dołącz do nas i pokaż swoją wyobraźnię i umiejętności artystyczne!


Źródło: UMWM

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować