Pogoda - Sądeckie.pl

19

Dzisiaj jest: 19. 09. 2021 Do końca roku: 103 dni
Jakość Powietrza

Mistrz Świata w barmaństwie klasycznym spotkał się online z uczniami ZSP w Krynicy-Zdroju

Mistrz Świata w barmaństwie klasycznym spotkał się online z uczniami ZSP w Krynicy-Zdroju

Wojciech Urbański - Mistrz Świata w barmaństwie klasycznym spotkał się online z uczniami III klasy Technikum Gastronomicznego w Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju. Odkrywał przed nimi tajniki pracy barmana i wspominał swój pobyt w krynickiej szkole.

- Wojciech Urbański jest absolwentem naszej szkoły - mówi Maria Aleksandra-Pisz, dyrektor ZSP w Krynicy-Zdroju. – I od czasu do czasu spotyka się z uczniami i nauczycielami. Nadal utożsamia się ze szkołą, dzieli się doświadczeniem, namawia młodych ludzi do samodzielności, kreatywności i przede wszystkim wiary w siebie i wdrażania w życie nawet najbardziej niewyobrażalnych projektów.


Pan Wojciech sam udowadnia, że planowanie kariery zawodowej może być ściśle powiązane z wykształceniem szkolnym, realizacją marzeń i planowaniem własnej ścieżki rozwoju. Zawsze podkreśla, że jest kryniczaninem, absolwentem ZSP Krynica, człowiekiem, dla którego nie ma ograniczeń zawodowych. Oprócz tytułu Mistrza Świata w barmaństwie klasycznym może się poszczycić tytułami Mistrza Polski, czy Europy w swojej kategorii.


Źródło: SPNS, fot. ZSP Krynica-Zdrój, FB

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować