Mistrzowskie pokazy sztuk walki w hali sportowej w Łącku

Wielkie Międzynarodowe Pokazy Sztuk Walki Budo Bushi 2023 w Łącku były niezapomnianym widowiskiem dla miłośników sportów walki. Na hali sportowej zgromadziła się liczna publiczność, wśród której znaleźli się przedstawiciele władz lokalnych i regionalnych. Patronat nad imprezą objął starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski.

Mistrzowskie pokazy sztuk walki w hali sportowej w Łącku

Pokazy obejmowały różne dyscypliny sztuk walki, takie jak Aikido, Taekwondo, Sambo, Krav Maga, Kick Boxingu, Muay Thay oraz techniki miecza. Uczestnicy pokazali nie tylko swoją sprawność fizyczną i umiejętności techniczne, ale także szacunek do tradycji i zasad swoich sztuk walki. Publiczność mogła również zobaczyć techniki samoobrony stosowane przez służby mundurowe, a także efektowne rozbićki, cięcia i walki z użyciem różnych przedmiotów.


To była wspaniała okazja do podziwiania mistrzów sztuk walki z różnych krajów – powiedział starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski. - Cieszę się, że Sądecczyzna gościła tak znakomitych gości i że mogliśmy zobaczyć ich pasję i zaangażowanie. Sztuki walki to nie tylko sport, ale także szkoła życia, która uczy dyscypliny, wytrwałości i opanowania. Serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom i organizatorom i zapraszam na kolejną edycję imprezy za rok.


Jednym z organizatorów imprezy był Stanisław Majchrzak z Stowarzyszenia Samoobrony Sztuk Walki (International Self Defense Association), który podziękował wszystkim współpracownikom i sponsorom za wsparcie.


Źródło: SPNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować