Nowy Sącz: "Trening Mistrzów z Mistrzem" z Piotrem Świerczewskim i Rafałem Maserakiem
Stowarzyszenie Nowosądeckie Serducho organizuje niezwykłe wydarzenie sportowe dla wszystkich chętnych. 1 września, na os. Poręba Mała w Nowym Sączu, można będzie wziąć udział w "Treningu Mistrzów z Mistrzem". Będzie to okazja do spotkania i ćwiczenia z Piotrem Świerczewskim i Rafałem Maserakiem, znakomitymi sportowcami i trenerami.
Monika Pogwizd, prezes Stowarzyszenia Nowosądeckie Serducho, zaprasza do udziału w wydarzeniu.
To będzie nie tylko trening, ale także integracja, zabawa i motywacja do aktywności fizycznej - mówi.
Poza treningiem, na uczestników czekać będą także inne atrakcje. Na terenie Szkoły Podstawowej nr 17 odbędzie się festyn rodzinny z grami, animacjami, dmuchańcami i malowaniem twarzy dla dzieci. Będzie też możliwość skonsultowania się z dietetykiem i zrobienia własnej koszulki.
Zapisy i informacje można uzyskać u Marii Piątkowskiej, członka zarządu os. Poręba Mała, pod numerem telefonu: 505 154 663 lub na profilu facebookowym "Trening Mistrzów z Mistrzem".
Źródło: UMNS
Komentarze