Poszukiwany 22-latek wpadł podczas kontroli drogowej

Policjanci z limanowskiej drogówki zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który kierował samochodem, mimo że nie posiadał uprawnień do kierowania. To jednak był dopiero początek jego problemów.

Poszukiwany 22-latek wpadł podczas kontroli drogowej

W poniedziałek, 8 lipca br., funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego w limanowskiej komendzie zatrzymali do kontroli drogowej kierującego Fordem. Okazało się, że 22-letni mężczyzna nie tylko nie miał prawa prowadzić pojazdów, ale również posiadał dwa aktywne zakazy prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. W trakcie kontroli ujawniono, że mężczyzna jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Limanowej w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do Zakładu Karnego, gdzie odbędzie swoją karę. Niemniej jednak musi liczyć się z tym, że za swoje ostatnie wykroczenie odsiadka może się przedłużyć. Kierowanie pojazdem na aktywnym zakazie grozi mu kolejnym 5 latem pozbawienia wolności. To ważne przypomnienie, że przestrzeganie przepisów drogowych jest nie tylko kwestią bezpieczeństwa, ale również ma poważne konsekwencje prawne.

Źródło: KPPL

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować