Szykuje się modernizacja infrastruktury sportowej przy Powiatowym Zespole Placówek Oświatowych w Bieczu

Projekt modernizacji infrastruktury sportowej przy Powiatowym Zespole Placówek Oświatowych w Bieczu, współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Fundusz Rozwoju Kultury Fizycznej, stanowi znaczący krok w kierunku poprawy warunków do uprawiania sportu dla młodzieży i mieszkańców regionu.

Szykuje się modernizacja infrastruktury sportowej przy Powiatowym Zespole Placówek Oświatowych w Bieczu

Przebudowa zdegradowanego boiska szkolnego na nowoczesne, wielofunkcyjne boisko z nawierzchnią z trawy syntetycznej, przystosowane do gry w piłkę nożną i siatkówkę, z pewnością zwiększy dostępność i atrakcyjność lokalnych obiektów sportowych.

Dodatkowo, planowane prace budowlane, takie jak nowa podbudowa, drenaż, ogrodzenie, czy wyposażenie boiska w niezbędne akcesoria, są zaprojektowane tak, aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort użytkowników. Realizacja tego projektu nie tylko odnowi infrastrukturę sportową, ale także przyczyni się do ożywienia społeczności lokalnej, promując zdrowy styl życia i integrację społeczną. Jest to inwestycja, która przyniesie korzyści wielu pokoleniom.

Wniosek uzyskał dofinansowanie w ramach programu Sportowa Polska w wysokości 519 300,00 zł brutto oraz programu Województwa Małopolskiego MIRS – Małopolska Infrastruktura Sportowo – Rekreacyjna edycja 2024 w wysokości 175 460,00 zł. Umowa w ramach MIRS zostanie zawarta na przełomie kwietnia i maja br.

Wartość robót według wniosku do programu Sportowa Polska: 1 038 790,60 zł.

Termin realizacji: 31.12.2024 r.

Źródło: Powiat Gorlicki

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować