Pogoda - Sądeckie.pl

9

Dzisiaj jest: 09. 12. 2021 Do końca roku: 22 dni
Jakość Powietrza:

Tegoroczne Biegi Górskie 12. Festiwalu Biegowego w Piwnicznej-Zdroju w ekstremalnie niskich cenach

Tegoroczne Biegi Górskie 12. Festiwalu Biegowego w Piwnicznej-Zdroju w ekstremalnie niskich cenach

Tego jeszcze nie było! Biegi górskie 12. Festiwalu Biegowego w Piwnicznej-Zdroju w ekstremalnie niskich cenach!

Bieg 7 Dolin 100 km: 130 zł zamiast 260 zł

Bieg 7 Dolin 61 km 110 zł zamiast 200 zł

Bieg 7 Dolin 36 km: 90 zł zamiast 160 zł

Bieg Górski na 23 km 60 zł zamiast 130 zł


12. edycja Festiwalu Biegowego odbędzie się w dniach 10-12 września br. na przyjaznych biegaczom i rowerzystom terenach Nakła w Piwnicznej-Zdroju, gdzie stanie ogromne, tętniące życiem Miasteczko Biegowe. Czegoś takiego jeszcze w Polsce nie było: 4 tysiące metrów kwadratowych pod dachem i mnóstwo wydarzeń – od strefy Expo, gdzie kupić będzie można wszystko, czego biegacz potrzebuje, przez festiwal zespołów góralskich i lachowskich, po targi książki!


Z Miasteczka Biegowego startować będzie większość biegów, tu również będzie ich meta. Sprawdź gdzie start, gdzie meta! Warto również zapoznać się z limitami czasowymi na wszystkich dystansach. Są na tyle elastyczne, że będzie można zdążyć dostrzec piękno tras i widoków wokoło. Bo – tak jak w poprzednich latach - biegamy w przepięknym Beskidzie Sądeckim!


Organizatorzy przygotowali bogatą ofertę serwisu. Na trasie biegu 100 kilometrów czekają m.in. trzy gorące posiłki! Teraz wszystko to można mieć w ekstremalnie niskich cenach!Na biegaczy 12. Festiwalu Biegowego czekają nagrody wartości ponad 450 tysięcy złotych, przeznaczone nie tylko dla garstki osób. Otrzyma je aż kilkuset uczestników. Tutaj szczegóły.


A tu informacje o Toyocie, która będzie losowana wśród uczestników. Wszystko o tegorocznym Festiwalu Biegowym w Piwnicznej-Zdroju można znaleźć na stronie festiwalbiegowy.pl


Źródło: Miasto i Gm. Piwniczna-Zdrój

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować