Wypadek w Siołkowej. Dwie osoby poszkodowane, w tym dziecko

8 czerwca o godzinie 12.22 zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu, OSP Siołkowa oraz OSP Grybów Biała zadysponowane zostały do działań w Siołkowej.

Wypadek w Siołkowej. Dwie osoby poszkodowane, w tym dziecko

Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Nissan Qashqai oraz Skoda Fabia. Samochodami podróżowało łącznie sześć osób w tym dwójka dzieci. Wszyscy uczestnicy zdarzenia opuścili pojazdy o własnych siłach. Osoba dorosła oraz dziecko zostały poszkodowane i przewiezione do szpitala. Droga była zablokowana w obu kierunkach.


Działania zastępów straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w pojazdach oraz zakręceniu zaworu LPG w samochodzie marki Skoda. Po odjechaniu karetek Pogotowia Ratunkowego z osobami poszkodowanymi z miejsca zdarzenia, na miejscu pozostał zastęp OSP Siołkowa, który zabezpieczał miejsce zdarzenia oraz na prośbę Policji kierował ruchem wahadłowo w czasie prowadzonych czynności dochodzeniowych. Po zakończonych czynnościach dochodzeniowych przez Policję pojazdy zostały usunięte z jezdni na pobocze.


Źródło: PSPNS


Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować