Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Nowym Sączu przeszedł na emeryturę

Adam Czerwiński, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Nowym Sączu, po 46 latach pracy, przeszedł na zasłużoną emeryturę. To on stworzył tę jednostkę od podstaw i kierował nią od 1999 roku. Starosta nowosądecki, Marek Kwiatkowski, wraz z Zarządem Powiatu oraz przewodniczącym Rady Powiatu Nowosądeckiego, Romanem Potońcem, podziękowali mu za jego długoletnią pracę.

Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Nowym Sączu przeszedł na emeryturę
Serdecznie dziękuję za wzorowe wypełnianie obowiązków służbowych. Twój wysiłek w realizacji codziennych zadań, kierowanie tak dużą jednostką oraz poświęcenie i zaangażowanie w działalność służbową zasługują na uznanie i szacunek – podkreślił starosta Marek Kwiatkowski.

Życzenia dla Adama Czerwińskiego na emeryturze to nie tylko odpoczynek, ale także spełnianie marzeń i realizacja pomysłów, na które dotąd brakowało czasu. Życzymy mu kolejnych dni w szczęściu, radości i dobrym zdrowiu.

Adam Czerwiński przypomniał, że po utworzeniu Powiatowego Zarządu Dróg fundusze na utrzymanie 500 km dróg i 174 mostów w Powiecie wynosiły 6,5 mln zł. Z upływem lat środki na ten cel stale udawało się zwiększać, a w tym roku sięgają one aż 100 mln zł.

Źródło: SPNS, fot. Paweł Szeliga

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować