Pogoda Nowy Sącz

19

Dzisiaj jest: 19. 08. 2022 Dni od początku roku: 230 Dni do końca roku: 134
Jakość: PM 10: % normy PM 2.5: % normy So2: % normy

Samorządowe rozmowy w Nowym Sączu i Tarnowie

Samorządowe rozmowy w Nowym Sączu i Tarnowie

20 kwietnia marszałek Witold Kozłowski w agendach zamiejscowych UMWM w Nowym Sączu i Tarnowie odbył szereg spotkań m.in. z samorządowcami, przedstawicielami służb mundurowych i ratowniczych oraz lokalnymi działaczami.

W Nowym Sączu marszałek Małopolski rozmawiał z przedstawicielami OSP Paszyn i OSP Gostwica, a także Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Nowym Sączu, którzy w tym roku obchodzą 60-lecie działalności jednostki WOPR.


Dzięki tym wyjazdowym spotkaniom w agendach zamiejscowych urzędu marszałkowskiego mogę na bieżąco analizować potrzeby samorządów, ale też posłuchać o zrealizowanych projektach. To także okazja do bezpośredniego wsparcia różnego rodzaju przedsięwzięć - mówi marszałek Witold Kozłowski.


W Tarnowie marszałek spotkał się z organizatorami Tarnowskiej Nagrody Filmowej oraz przedstawicielami Muzeum Okręgowego w Tarnowie i Muzeum Wincentego Witosa w Wierzchosławicach. W tym roku przypada 50-lecie istnienia wierzchosławickiego muzeum. Samorząd województwa - decyzją marszałka - włączy się w organizację obchodów. W tarnowskiej agendzie marszałek rozmawiał także z wójtem gminy Rzepiennik Strzyżewski Markiem Karasiem.


Źródło: UMWM

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować