Pogoda - Sądeckie.pl7

Dzisiaj jest: 07. 05. 2021
Do końca roku: 238 dni
Jakość Powietrza

Ukradł z szatni jednej z sądeckich firm pieniądze. Wpadł bo zarejestrowały go kamery monitoringu

Ukradł z szatni jednej z sądeckich firm pieniądze. Wpadł bo zarejestrowały go kamery monitoringu

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu zatrzymali złodzieja, który z szatani jednej z firm ukradł 750 złotych. Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy sprawca niedługo cieszył się łupem. Teraz 20-latek za kradzież odpowie przed sądem.

13 kwietnia br. około godziny 13:30 oficer dyżurny sądeckiej Policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży pieniędzy. Sprawca wszedł na teren jednej z sądeckich firm i z otwartej szafki znajdującej się w szatni ukradł 750 złotych, po czym oddalił się w nieznanym kierunku.


Złodzieja zarejestrowały kamery monitoringu, dzięki czemu policjanci znali wizerunek mężczyzny, który dopuścił się tego czynu. Funkcjonariusze natychmiast zaczęli działać, a rysopis sprawcy został przekazany patrolom pełniącym służbę na terenie miasta.


Już kilkadziesiąt minut od zgłoszenia, na terenie osiedla Gorzków, policjanci zatrzymali mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi sprawcy. W trakcie przeszukania 20-latka, mundurowi odnaleźli przy nim większą część skradzionej gotówki. Jak twierdził, za resztę kupił sobie pizzę.


Sądeczanin został przewieziony do komendy i osadzony w policyjnej celi. 14 kwietnia br. 20-latek usłyszał zarzut kradzieży. Za to przestępstwo grozi mu do 5 lat więzienia.


Źródło: KMPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować