Pogoda - Sądeckie.pl9

Dzisiaj jest: 09. 03. 2021
Do końca roku: 297 dniZakończył się kompleksowy remont ulicy Klasztornej

Zakończył się kompleksowy remont ulicy Klasztornej

Oprócz nowej nawierzchni asfaltowej, wyremontowana została zatoka postojowa na 40 samochodów osobowych. To kolejna bardzo ważna inwestycja służąca mieszkańcom Osiedla Millenium.

 

Jesteśmy na ul. Klasztornej na terenie granicznym pomiędzy Grodzką Spółdzielnią Mieszkaniową, a miastem Nowy Sącz. Otwieramy bardzo ważną inwestycję, która została wykonana głównie przez miasto Nowy Sącz, ale przy drobnej partycypacji spółdzielni, która ma służyć głównie naszym mieszkańcom. Bardzo się cieszę, że bardzo dużo robót wykonuje się właśnie dla naszych mieszkańców. Inwestycja przebiegła bardzo szybko. Efekt jest widoczny - mówi Jarosław Iwaniec Prezes Zarządu Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

 

Ja nigdy nie zapomnę, że jestem członkiem Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej, że urodziłem się i wychowałem w blokach. To moja historia i dzieciństwo. Nie wstydzę się tego. Wiem jak się żyje na osiedlu i chcę dla państwa pracować. Będę zawsze wspierać Grodzką Spółdzielnię Mieszkaniową, bo to są mieszkańcy Nowego Sącza - powiedział prezydent.

Zakończył się kompleksowy remont ulicy Klasztornej Nowy Sącz Zakończył się kompleksowy remont ulicy Klasztornej Nowy Sącz Zakończył się kompleksowy remont ulicy Klasztornej Nowy Sącz Zakończył się kompleksowy remont ulicy Klasztornej Nowy Sącz Zakończył się kompleksowy remont ulicy Klasztornej Nowy Sącz Zakończył się kompleksowy remont ulicy Klasztornej Nowy Sącz

Fot. UMNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować