Otwarta Strefa Aktywności w Limanowej już prawie gotowa

Otwarta Strefa Aktywności w Limanowej już prawie gotowa
Otwarta Strefa Aktywności w Limanowej już prawie gotowa

Dzisiaj nastąpi odbiór techniczny Otwartej Strefy Aktywności mieszczącej się przy ul. Czecha, w pobliżu prywatnego przedszkola i siedziby Limanowskiego Domu Kultury.

 

Do wykonania pozostało jeszcze utwardzenie nawierzchni i posianie trawy. Wkrótce nowy obiekt rekreacyjny zostanie otwarty dla użytkowników.

 

Przypomnijmy. Kompleks rekreacyjno-sportowy składa się z siłowni zewnętrznej i placu zabaw wyposażonego w urządzenia do rekreacji i zabawy.

 

Wykonawcą inwestycji jest firma EPX Architektura Ogrodowa z Pustkowa. Przewidywane zakończenie prac to koniec czerwca br.

 

Miasto Limanowa pozyskało środki na budowę tego miejsca rekreacyjnego w ramach rządowego programu rozwoju małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym tzw. Otwartą Strefę Aktywności (OSA) Edycja 2019 z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.

Otwarta Strefa Aktywności w Limanowej już prawie gotowa Otwarta Strefa Aktywności w Limanowej już prawie gotowa Otwarta Strefa Aktywności w Limanowej już prawie gotowa Otwarta Strefa Aktywności w Limanowej już prawie gotowa Otwarta Strefa Aktywności w Limanowej już prawie gotowa Otwarta Strefa Aktywności w Limanowej już prawie gotowa

Fot. UML